PROTOKOL VE NEZAKET KURALLARI EĞİTİMİ

PROTOKOL VE NEZAKET KURALLARI EĞİTİMİ

03 Temmuz 2017

TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatı 2017 Yılı Eğitim Planı kapsamında, çalışanların üstleri, misafirler ve birbirleri ile olan ilişkilerinde uymaları gereken genel kabul görmüş nezaket ve protokol kuralları hakkında bilgilenmelerini sağlamak amacıyla Sayıştay’ın Gölbaşı Eğitim ve Sosyal Tesisleri Toplantı Salonu’nda “Mesleki Protokol ve Nezaket Kuralları Eğitimi” düzenlendi.

Dışişleri Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen eğitim programına TBMM Başkanlığı İdari Teşkilatının çeşitli birimlerinde görev yapan personel katıldı. Programının açılışında TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu ile Genel Sekreter Yardımcıları Erbay Kücet ve Baki Ateş hazır bulundular. İnsanların çalıştıkları ortamda başarılı olabilmeleri için keyifli ve mutlu çalışma ortamlarında bulunmaları gerektiğinin altını da çizen Mehmet Ali Kumbuzoğlu, yöneticilerin çalışanlara karşı motive edici ve pozitif davranması gerektiğini, keyifli ve konforlu bir çalışma ortamı yaratmaları gerektiğini belirterek mutlu bir şekilde çalışarak üretmenin de çalışanların işi olduğunu söyledi.

Sayıştay‘ın Gölbaşı Eğitim ve Sosyal Tesisleri Toplantı Salonu’nda düzenlenen eğitimde Dışişleri Bakanlığı Protokol görevlilerince sunum gerçekleştirdi.

PAYLAŞ?

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.